Kontakt esklep@ubraniadlawysokich.pl,  tel. 733 308 800 (preferujemy SMS lub kontakt w godzinach 17- 21 )

Witaj w naszym Sklepie   

ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROT TOWARU

 

W ciągu 14 dni od daty odebrania towaru Klient ma prawo odesłać zakupiony towar bez podania przyczyny. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie przed jego upływem, na wskazany przez Sprzedającego adres mailowy, informacji o chęci dokonania zwrotu towaru.

Szczegółowe zasady dokonywania zwrotów opisane są w Regulaminie sklepu ubraniadlawysokich.pl w § 7 Odstąpienie od umowy.

 

 

REKLAMACJE

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien powiadomić Sprzedającego o zaistniałym fakcie natychmiast, drogą mailową, a następnie odesłać na adres korespondencyjny Sprzedającego reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

Szczegółowe zasady zgłaszania i rozpatrywania Reklamacji opisane są w Regulaminie sklepu ubraniadlawysokich.pl w § 8 Procedura reklamacji, z którymi należy się zapoznać w sytuacji zgłaszania reklamacji.

 

 

 

 

 

.

 

Ankieta

Która z sukienek iFLA najbardziej Ci się podoba ?

  • BESTSELLERY
  • PROMOCJE
  • NOWOŚCI
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Kliknij [-> TUTAJ <-] jeżeli Akceptujesz politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie. Po kliknięciu ta informacja więcej się nie pojawi.