Kontakt esklep@ubraniadlawysokich.pl,  tel. 733 308 800 (preferujemy SMS lub kontakt w godzinach 17- 21 )

Witaj w naszym Sklepie   

FORMY PŁATNOŚCI w Sklepie Internetowym ubraniadlawysokich.pl

Sklep internetowy ubraniadlawysokich.pl oferuje swoim Klientom trzy, dogodne formy płatności.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO

Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo, na podanego przy rejestracji maila, podsumowanie zamówienia wraz z wszystkimi potrzebnymi danymi do przelewu. Zamówienie produktu jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty. 

W momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie, paczka jest pakowana i wysyłana do Państwa.  O tym, że zamówienie zostało do Państwa wysłane, otrzymają też Państwo stosowną informacją mailową.

Przelew za zamówienie wraz z kosztami przesyłki należy wykonać na konto podane poniżej

Dane do przelewu:

Bank PKO BP

41 1440 1387 0000 0000 1628 0178

IFLA Renata Dzierżanowska

ul. Skoroszewska 7 m 89
02-495 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podawać koniecznie numer zamówienia co ułatwi nam identyfikację przelewu i przyspieszy realizację zamówienia.

PŁATNOŚĆ PAYU

Po skończonym procesie zamówienia należy kliknąć link, który przekieruje Państwa do systemu płatności kartą lub do płatności online PayU.  Będą mogli Państwo szybko dokonać płatności, a gotówka znajdzie się na naszym koncie najpóźniej w ciągu 24 godzin, a my błyskawicznie przystąpimy do realizacji zamówienia.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność w chwili odbioru przesyłki gotówką kurierowi.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, będzie próbował kilkakrotnie doręczyć przesyłkę dzwoniąc pod podany przez Państwa numer telefonu. Dlatego tak ważne jest, aby w formularzu dostawy podali Państwo aktualny numer telefonu.

W przypadku problemów z przesyłką, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Sklepu mailowo esklep@ubraniadlawysokich.pl lub telefonicznie w dni robocze w godz. 17-21 pod numerem telefonu 733 308 880

 

 

 

 

 

.

 

Ankieta

Która z sukienek iFLA najbardziej Ci się podoba ?

  • BESTSELLERY
  • PROMOCJE
  • NOWOŚCI
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Kliknij [-> TUTAJ <-] jeżeli Akceptujesz politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie. Po kliknięciu ta informacja więcej się nie pojawi.