Kontakt esklep@ubraniadlawysokich.pl,  tel. 733 308 800 (preferujemy SMS lub kontakt w godzinach 17- 21 )

Witaj w naszym Sklepie   

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz promacjach organizowanych przez Sklep Ubrania Dla Wysokich - zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter. Aby zapisać się na newsletter, należy podać swój email w odpowiednim okienku umieszczonym w prawym dolnym rogu strony głównej i kliknąć ENTER*

 

 

*Zapisanie się na newsletter jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą mailową informacji o nowościach, promocjach, wyprzedażach dostępnych w Sklepie Internetowym UbraniaDlaWysokich.pl.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji newslettera wysyłając e-mail na adres sklep@ubraniadlawysokich.pl lub klikając w odpowiedni link znajdujący się w otrzymanym na podany adres mailowy newsletterze.


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Kliknij [-> TUTAJ <-] jeżeli Akceptujesz politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie. Po kliknięciu ta informacja więcej się nie pojawi.