Kontakt esklep@ubraniadlawysokich.pl,  tel. 733 308 800 (preferujemy SMS lub kontakt w godzinach 17- 21 )

Witaj w naszym Sklepie   

REKLAMACJE

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien powiadomić Sprzedającego o zaistniałym fakcie natychmiast, drogą mailową, a następnie odesłać na własny koszt, na adres korespondencyjny Sprzedającego reklamowany towar. Do reklamowanego towaru obowiązkowo należy dołączyć druk reklamacji.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

Szczegółowe zasady zgłaszania i rozpatrywania Reklamacji opisane są w Regulaminie sklepu ubraniadlawysokich.pl w § 8 Procedura reklamacji, z którymi należy się zapoznać w sytuacji zgłaszania reklamacji.

 

 

Druk reklamacji

Ankieta

Która z sukienek iFLA najbardziej Ci się podoba ?

  • BESTSELLERY
  • PROMOCJE
  • NOWOŚCI
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Kliknij [-> TUTAJ <-] jeżeli Akceptujesz politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie. Po kliknięciu ta informacja więcej się nie pojawi.